Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

SLUŽBY_

VIRTUÁLNÍ REALITA

U projektů, využívajících technologií virtuální reality, spojujeme programátorské umění špičkových vývojářů s umělecko-estetickým cítěním našich grafiků a VR designérů. Naši zkušení account manažeři empaticky naslouchají rozdílným potřebám klientů a v součinnosti s kreativním oddělením přicházejí s nejvhodnějšími řešeními.

ROZŠÍŘENÁ REALITA

Pomocí stále více populární technologie rozšířené reality vytváříme poutavé aplikace pro různé komerční i neziskové projekty. Po tyto aplikace používáme ARKit i ARCore platforem, čímž oslovujeme jak majitelé iOS, tak i Android mobilních zařízení. Pro průmyslové a další komplexní projekty vytváříme obsah pro všechny existující i budoucí mobilní zařízení a virtuální headsety.

360° VIDEA

360° videa jsou stále populárnější 2D a 3D zážitky určené pro přehrávání v brýlích pro virtuální realitu, případně pomocí smartfonů a tabletů. Pro zaujetí diváka používáme různé techniky. Chytře podmanivá dramaturgie či sférický zvuk jsou jedny z nich.

3D ZVUK

Abychom zaručili plně imerzní zážitek, pracujeme se sférickým 360° zvukem. Jak u 360° videí, tak v kompletně počítačově generovaném 3D prostředí směrový zvuk vychází vždy z původního zdrojového místa.

PRÁCE_

ZÁKLADY VR / AR_

Virtuální a rozšířená realita (VR/AR) je nezastavitelně akcelerující revoluční technologií, která umožňuje uživatelům interaktivně se ponořit do imerzních počítačově generovaných prostorů a světů. Pomocí ovladačů, VR brýlí, chytrých telefonů, tabletů, 3D sférického zvuku a brzy i generované haptiky či dokonce pachových simulátorů, je uživatel teleportován doprostřed pro něj nově vytvořených smyslových zážitků. Kromě herního a zábavního průmyslu nachází VR a AR technologie uplatnění prakticky ve všech sférách lidské činnosti. VR_MUSASHI spolupracuje na projektech z oblasti vědy, vzdělávání, architektury, designu, realit, logistiky, školících simulátorů, obchodu, výstavnictví, filmu, umění i hudby.

NAŠI KLIENTI_

Vývoj

Staroměstské nám. 4/1 
110 00, CZ

Sídlo firmy

Na Příkopě 15, Praha 1,
110 00, CZ