TECHNIKA

PROHLÉDNĚTE SI TECHNIKU, SE KTEROU PRACUJEME A PRO KTEROU NAVRHUJEME

HTC VIVE (PRO), (PRO EYE)

Momentálně nejvyvynutější komerčně dostupný VR systém. HTC Vive (PRO) a (PRO EYE) poskytuje šesti stupňovou volnost pohybu (6DoF) po nakonfigurovaném prostoru. Pomocí ručních ovladačů může uživatel interagovat s virtuálními objekty a následně se pohybovat v nekonečně velikém virtuálním prostoru. HTC Vive je spojen s PC, kde probíhají potřebné výpočty.

OCULUS RIFT

Zobrazovací zařízení Oculus Rift bylo vyvinuto firmou Oculus VR Company, což je divize společnosti Facebook, Inc. Je to další špičková (6DoF) VR souprava pro zážitky ve virtuální realitě.

OCULUS GO

Oculus GO jsou lehce přenosné, cenově dostupné VR brýle, které ke svému fungování nepotřebují spojení s  počítačem. Na rozdíl od blížící se novinky Oculus Quest, má tento systém pouze tři stupně volnosti (3DoF). Jsou proto vhodné pro pasivnější zážitky ve stoje, na místě, či v sedě.

OCULUS QUEST a QUEST 2

Oculus Quest je první samostatný (nepotřebuje počítač)VR headset s šesti stupni volnosti, s vyšším rozlišením a dvěma ovladači. Jako Oculus GO se jedná o lehké a přenosné zařízení k použití kdekoli.

360° CAMERAS

Pro natáčení sférických 2D a 3D 360° videí používáme různé 360° kamery v návaznosti na možnosti rozpočtu.

DRONES

Neustále hledáme ty nejlepší způsoby k natáčení leteckých 360° záběrů. Drony používáme také pro klasické záběry, skenování budov a velkých objektů pro následné převedení do 3D modelů.